SAUNA İMALATI, MONTAJI

FİRMA ADI : PROF AHŞAP YAPI DEKORASYON

 
FİRMA YETKİLİSİ : YAKUP TÜRK
TANITIM : Sauna İmalatı ve montajı da yapan Prof Ahşap Yapı – Pergole, Kamelya, Ahşap, Ahşap Merdiven, Merdiven, Lambri, Havuz Kenarı, Havuz Kenarı Ahşap Kaplama, Profahşap, Prof Ahsap, Prof Ahşap 90 555 226 99 39 Web Sıtemıze Hos Geldınız… Sauna Tasarımlari, Ahsap Merdiven, Havuzkenari V.b Gibi Zengin çesit Hizmetlerimizi, Degisik Renk Alternatifleriyle Ve Farkli Kullanim Alanlarina Göre Farkli Sistem Anlayisiyla Birlikte Sizlerin Hizmetine Sunuyoruz. Ahsap Merdivenin Sicakligini Ve Kalitesini Size Sunuyoruz. Küpeste Ve Tirabzan Seçenekleriyle Yasadiginiz Yerin Estetik Ve Görkemini Farkli Noktalara Götürüyoruz. Merdivenleri Sizin İstek Ve İslevselliklerini Tesbit Edip, Masif Merdiven, Lamine Merdiven, Laminat Merdiven olarak İmal Ediyoruz. 

    Vücuda uyğulanan sıcaklıkla Kişinin terlemesinin sağlandığı ahşap ve ayrıca izolasyon yapılmış bir odadır. Sauna nedir? denildiğinde aklımıza hemen sıcak ve buharlı bir oda gelir. Ama aslında saunada buhar değil kuru sıcak bulunur. Buhar sadece kabindeki nem oranını arttırmak için ısıtıcıdaki özel volkanik taşların üzerine su döküldüğü zaman oluşur. Böylece oluşan sıcak ve nemli ortamda vücut terlemiş olur ve sauna kullanımı gerçekleşir.

Böylece gündelik hayatlarında yeterince terleyemeyen kişiler sauna kullanımıyla daha sağlıklı bir vücuda sahip olurlar. Bu kişiler üzerinde saunanın faydaları ilerleyen yıllarda gözle görünür bir biçimde kendini göstermektedir. Boğaziçi sauna olarak sağlığınıza değer veriyor ve size daha sağlıklı bir yaşam için evinizde ahşap saunayı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Günümüzde sağlıklı bir vücuda ve zihne sahip olmanın değeri gün geçtikçe daha iyi anlaşılmaktadır. “Sauna” kullanımı en doğal ve sağlıklı olarak vücudumuzu dinlendirme ve zindelik kazandırma yöntemlerinden birisi olarak göze çarpmaktadır. İnsan sağlığına bir çok yönden olumlu etkilerinin olduğu bugün tıp dünyasında kabul görmektedir. “Sauna” tarihi boyunca insanların pürüzsüz bir cilde ve sağlıklı bir vücuda sahip olmasını sağlamıştır. Eskiden sadece zengin ve varlıklı insanların sahip olabileceği bir zevk gereci olarak bilinirken, bugün neredeyse her kesimden insanın evinde veya işyerinde fazla büyük bir alan ayırmadan ve bütçelerini hiç zorlamadan kolaylıkla sahip olabileceği bir sağlık gereci olmuştur.

Eğer evinize konut tipi bir “ev saunası ” yaptırmak istiyorsanız. Bunun için özel bir yer ayırmanıza gerek kalmadan kullanmadığınız küçük bir odanızı, merdiven altında ardiye olarak kullandığınız bir alanı veya banyonuzun bir bölümünü çok ekonomik bir şekilde bir günde saunaya çevirebilirsiniz. Son yıllarda sektördeki hızlı büyümeye paralel olarak sauna firmaları sayısında önemli bir artış olmuş, ama bu artış insanlara geniş bir ürün yelpazesinde istediklerini seçme imkanı getirirken ürün kalitesi ve montaj sonrası hizmetlerde büyük bir gerilemeye sebep olmuştur.

ADRES : MADENLER MAHALLESİ POYRAZ CAD.No 13 ÜMRANİYE – İSTANBUL
TEL : 0216 508 18 26
FAX :
CEP : 0555 226 99 39
WEB : www.profahsap..net
@mail : profahsapyapi@hotmail.com