Dimak- Ankara

 firma yetkilisi: Özge Ateş

1980 den beri hizmet veren Dimak Kapı Sistemleri, büyüyen kadro ve üretim hacmiyle, müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kaliteli çözümler sunmaya devam etmektedir.

Dimak, sadece yurtiçi değil aynı zamanda Batı ve Kuzey Avrupa başta olmak üzere tüm dünyaya yaptığı ihracatlarla uluslararası anlamda da her türlü müşteri ve projeye çözüm sunmaktadır

. Endüstriyel kapı, Garaj kapısı, Yangın kapısı, Bahçe kapısı, Kepenk sistemleri, Bariyerler ve Hangar kapısına kadar projenizde neye ihtiyacınız varsa,  Dimak size ve projenize özgün çözümler sunar.

En iyi ürünümüz, verdiğimiz hizmet olmakla birlikte, kapı ve otomasyon sistemi çözümleri konusunda en geniş çözüm yelpazesini bulabileceğiniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

 Projenize uygun çözümlerimiz, firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sitemizin sayfaları arasında dilediğinizce gezinebilir, ilave sorularınız için ister iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya 312 395 23 11 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz. 

NEDEN DİMAK?  Türkiye’nin seçkin firmaları da dahil, neden   müşterilerimiz bizi seçiyor: çözüm yaratmaya” yönelik yaklaşım

  Daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenilir. Teklif   verirken, üretimde, montajda, hizmette en iyi   zamanlama

  Tecrübeli ve eğitimli kadro, satış ve satış sonrası   servis hizmetlerinde yüksek müşteri memnuniyeti

  Esnek üretim yapısıyla her projeye uygun   çözümler

  En son teknoloji ve uygulama teknikleri

  “Sorun değil” “


ÜRÜNLERİMİZ


  Büyük ölçekli projeleri sonuçlandırabilme   kapasitesi
GARAJ KAPILARI   Villalarda, konutlarda, toplu garajlarda, depo ve ticari işletmelerdeki geniş açıklıkları kapatmak ve istenildiği zaman araç geçişine olanak sağlamak amaçlı olarak talebe göre çok çeşitli ölçülerde ve özelliklerde üretilebilmektedir.Dimak garaj kapıları, sağlam, estetik ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle tercih edilmektedir.

Dimak, müşterilerinin genel ihtiyacını karşılamak amacıyla her projeye uygun, istenilen ebat ve özelliklerde garaj kapıları üretebilmektedir. Yılların getirdiği bilgi birikimi ve gelişmiş teknik donanımının ürünü olan

ENDÜSTRİYEL KAPILAR   Dimak Endüstriyel Kapıları, fabrika, depo, antrepo, büyük hacimli tesisler, askeri tesisler gibi geniş açıklıkların bulunduğu ve yüksek performans gerektiren alanları kapatmada kullanılmaktadır.

Dimak yılların birikimi, teknik kadrosu ve bünyesinde bulundurduğu makine parkı ve donanımıyla hızlı ve zamanında hizmet verebilmektedir. Dimak, üretici firma olarak müşterilerine avantajlı ve farklı çözümler sunabilmekte, müşteriden gelen her türlü talebe göre çözüm üretebilmektedir.  

YANGIN KAPILARI  

Dimak Yangın kapıları yangın anında, binalarda bölümler arası yangın geçişini belirli bir zaman aralığında engellerken aynı anda insanların geçişine olanak sağlayan kapılardır.

Standart ölçü ve özelliklerin yanında, talebe göre istenilen özellik, ebat ve aksesuarlarla da üretilebilen Dimak yangın kapıları Avrupa normlarına göre EI60 ve EI120 sertifikalarına da sahiptir.

  SARMAL KEPENK SİSTEMLERİ   Dimak Sarmal Kepenk Sistemleri mağazalar, depolar, garaj kapıları gibi geniş açıklıkların bulunduğu ama kapı hareketinin kısıtlı olduğu yerlerde kullanılır. Dimak Sarmal kepenk sistemleri sağlam, dayanıklı olmasıyla birlikte aynı zamanda kutu içine toplanması nedeniyle hem yerden tasarruf sağlar hem de estetik açıdan uygunluk sağlar. BAHÇE KAPISI OTOMASYONU   Dimak Bahçe Kapısı Otomasyonları,özel mülkiyet alanlarının veya sınırları belirlenmiş kamusal alanların ana ve bahçe girişlerini kapatmada kullanılır.Dimak Bahçe Kapı Otomasyonları ister güvenlik maksadıyla ister dekoratif, her türlü amaca hitap eder.

Dimak sarmal kepenk sistemleri her türlü ihtiyaca göre istenilen ebatlarda, istenilen renkte ve farklı palet seçenekleriyle imal edilmektedir.

Yana kayar, dairesel açılır ve kollu bariyer olmak üzere üç ana kategoride olan Dimak Bahçe Kapısı otomasyonları, ihtiyaca ve projesine göre farklı yapı,güç ve teknik özelliklerle müşterileri için istenilen çözümleri üretir.

Sosyal Paylaşım Siteleri

Sosyal Paylaşım

Yorumlara kapalı.