Damper Kasa Çiftlik Damper Kayseri

Firma Adı : ÇİFTLİK DAMPER

Firma Yetkilisi : VEHBİ KEMER
Tanıtım :

ÇİFTLİK DAMPER SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. 1974 yılında kurulmuş olup sektörde 37.yılını doldurmuş olup yıllardır edindiği tecrübesi ile siz kullanıcılardan gelen talepleri de göz önünde bulundurarak üretim yelpazesini genişletmiş ve sektöründe başarılara imza atarak hizmetlerine devam etmiştir.

Üretim alanlarımızı içeren katolog siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre her an başvurabileceğiniz bir kaynak olarak hizmetinize sunulmuştur.

ÇİFTLİK DAMPER üretim yelpazesindeki farklı gruplarda verdiği hizmetlerde müşterilerinin her ihtiyacını karşılayabilmekle ön plana çıkmış bir firmadır. Çünkü müşteri memnuniyeti ÇİFTLİK DAMPER için daima birinci öncelikte hedefi olmuştur.

Geçen yıllar neticesinde müşterilerin talepleri gereği ürünlerde fonksiyonellik, mukavemet ve tasarım ön plana çıkmıştır. Bunun gereği olarak da üreticiler kendini geliştirmek durumunda kalmıştır. Yeniliklere açık çalışan ve gelişmelere ayak uydurabilen ÇİFTLİK DAMPER, çağı yakalayan ve çağın gereklerine uygun üretim yaparken AR-GE çalışmalarını da sürdürerek hizmet sınırlarını zorlamaktadır

ADRES : YENİ SANAYİ SİTESİ 27. SK. NO:9-18 KOCASİNAN KAYSERİ
TEL : 0352 331 31 55
FAX : 0352 331 31 55
CEP : ………
WEB www.ciftlikdamper.com
@mail :

Sosyal Paylaşım Siteleri

Sosyal Paylaşım

Yorumlara kapalı.