Bahadır Nikah Şekerleri Davetiyeleri-Eminönü

 

FİRMA ADI : BAHADIR NİKAH ŞEKERLERİ DAVETİYELERİ

FİRMA YETKİLİSİ : Bahadır Erdoğan
TANIITIM        Bahadır nikah şekerleri ve davetiyeleri Güzel Sanatlar Üretim ve Pazarlama Kom. Şti. olarak Sayın Hasan ERDOĞAN tarafından 1979 yılında kurulmuştur. İlk etapta seramik biblo üretimi ile nikah şekeri sektörüne adım atmış olup; daha sonra müşterilerimize birebir ulaşmak amacıyla 1994 yılında şu anki merkezimiz olan Eminönü’ deki Bahadır Nikah Şekerleri faaliyete girmiştir.
      Vizyonunu genişleten şirketimiz Bahadır nikah şekerleri davetiyeleri gerekli atılımları yapıp, 2000 yılından bu yana ithalat ve ihracat yapmaya başlamıştır. Tüm modellerimizin üretimleri kendi bünyemizde yapılmakta olup isteğe bağlı olarak özel nikah şekerleri dizaynlarını da merkezimizde yapmaktayız.
31 yıldır sektörde faaliyette olan Bahadır nikah şekerleri ve davetiyeleri şu anda Eminönü’ deki Showroom’ umuzda nikah şekeri ve nikah şekeri malzemeleri satışını sürdürmektedir.
       Bahadır nikah şekerleri ve davetiyeleri  Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaya çalıştık ve müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler doğrultusunda bunu başardığımıza inanıyoruz.
Amacımız kaliteden ödün vermeden sınırsız hizmet anlayışı ile nikah şekeri ve davetiyelerdeki yenilikleri yakalayıp en uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.
Nikah Şekeri ve Davetiye çeşitlerimizi birebir görebilmeniz için sizleri de Eminönü’ndeki Showroom’umuza bekliyoruz…
ADRES : prof. cemil Birsel cd. no:14/2       Eminönü-İstanbul
TEL : 0212 513 51 47
FAX : 0212 527 47 70
CEP : 0541 513 51 47
WEB : www.bahadirnikahsekeri.com
@mail : bahadirnikahsekerleri@hotmail.com

Sosyal Paylaşım Siteleri

Sosyal Paylaşım

Yorumlara kapalı.